Menu

تماس با اتوبار جردن تهران

021-22889839

اتوبار جردن تهران 22889839-021

با توجه به افزایش تعداد جابجایی منازل، شرکت ها و ادارات در طی سال های گذشته در کشور انتخاب یک اتوبار و باربری معتبر همانند اتوبار جردن یکی از دغدغه های اشخاص مختلف در زمان اسباب کشی و نقل و انتقال می باشد که ما در اتوبار جردن این مشکلات را برایتان آسان می کنیم. گسترش زندگی شهر نشینی در جامعه های امروزی همواره باعث پدید آمدن پدیده ای به نام اتوبار و باربری شده است. سیل جمعیت روستاییان به سمت شهر ها و به دنبال آن افزایش میزان زندگی شهر نشینی باعث به وجود آمدن پدیده ای به اسم اتوبار و باربری در اثاث کشی منازل شده است.
اتوبار جردن زمانی که صحبت از اتوبار و باربری به وجود می آید نیز قاعدتا اسم اتوبار های ارائه دهنده خدمات اتوبار و باربری نیز به میان می آید که اتوبار جردن هم از جمله این خدمات دهنده هاست. اتوبار هایی که در زمینه باربری و خدمات حمل ونقل به مردم ارائه خدمت می نمایند وعلی الخصوص ما هم در اتوبار جردن تنها به فکر شما هستیم تا خدمات باربری راضی باشید.


خدمات اتوبار و باربری ها فقط به منازل محدود نمی شود و ما در اتوبار جردن بر این واقفیم. اداره ها، نمایشگاه ها، مغازه ها و... همواره برای اتوبار و باربری خود و نقل مکان به اتوبار هایی ارائه دهنده خدمات اتوبار و باربری نیازمند هستند. مدیریت نمودن زمان و دوری از استرس، استفاده به بهترین نحو ازمنابع انسانی و... از ویژگی های استفاده از یک شرکت اتوبار و باربری مطمئن همانند اتوبار جردن است. استفاده نمودن از پوشش بیمه، و هم چنین استفاده از نیروهای متخصص و انجام پروسه اتوبار و باربری در یک کوتاه ترین زمان ممکن نیز از دیگر ویژگی های استفاده از یک اتوبار مطمئن مثل اتوبار جردن است. تضمین بار اتوبار جردن با فراهم نمودن منوهای کامل از همه ی خدمات با توجه به نیاز، زمان و از همه مهم تر بودجه شما توسط کادری مجرب و با تجربه و هم چنین ارائه مشاوره توسط کارشناسان ما در اتوبار جردن آماده ارائه خدمات می باشد. سرویس های ارائه شونده برای اتوبار و باربری می توان توسط تضمینن بار اتوبار جردن می توان به کامیون، کامیونت، خاور ده تن، خاور شش تن، نیسان و وانت بار اشاره کرد.

بسته بندی وسایل امکان دارد کار پیش پا افتاده ایی به نظر بیاید اما بسته بندی نادرست و فاقد اصول امکان دارد فرآیند اسباب کشی را با مشکل رو به رو کند و ما در اتوبار جردن در بر این امر واقف بوده و به شما مردم عزیزی که به اتوبار جردن اعتماد نموده ایید قول بهترین و اصولی ترین بسته بندی را می دهیم. در هنگامی که یک جعبه به درستی بسته بندی شده باشد از تمامی مواردی که منجر به شکستن و آسیب دیدن وسایل با ارزش می شود محافظت می کند. 

اتوبار جردنتضمین بار اتوبار جردن با رعایت نکات ایمنی در بسته بندی وسایل و اثاثیه شما را در نقل و انتقال به مکان جدید همراهی می کند و به شما حس خوب اعتماد به یک اتوبار و باربری مطمئن را انتقال می دهد. شما هم احتمالا در زمان اثاث کشی متوجه مواردی از وسایل شده اید که دراری حساسیت های خاص خود می باشند. و با وسایلی مشکل داشته اید که دارای وزن بسیار زیادی می باشند و با بسته بندی های معمولی نمی شود آن ها را به سلامت به مکان جدید منتقل کرد. وسایل بزرگ و حجم دار نیز قسمت بیشتر از اسباب کشی را شامل می شود. وسایلی که بزرگ هستند و برای بسته بندی اصولی آن ها باید مواردی را رعایت کرد تا این وسایل ضربه نبینند که اتوبار جردن تمام سعی خود را می کند تا وسایل شما بدون کوچک ترین خط و خشی به مکان جدید انتقال یابد. 

به احتمال زیاد شما هم دارای وسایل با ارزشی می باشید که باید از آن ها در زمان اسباب کشی محافظت زیادی کنید. وسایلی در زندگی هستند همانند مدارک شناسایی و .. که مفقود شدن آن ها هر شخصی را داری مشکل می کند. اصول بسته بندی لوازم خانه و شرکت و ... یکی از خدمات ارایه شونده توسط اتوبار و باربری ها و شرکت های حمل و نقل می باشد. بسته بندی وسایل حجیم و وسایل بزرگ و همچنین وسایلی که دچار حساسیت بالا می باشند و دارای ارزش بالایی هستند. وسایل سنگین هم از این قضیه مستثنی نمی باشند. وسایلی که یقینا با آن ها در طول جابه جایی با آن ها مشکل داشته اید؛ وسایلی که سنگین هستند و باید به صورت اصولی بسته بندی شوند و ما این از مهم ترین اصول ما در اتوبار جردن است.


اتوبار جردن
Text/HTML

تضمین بار اتوبار جردن همواره با ارائه خدمات اتوبار و باربری و هم چنین بسته بندی خود سعی در جذب نمودن مخاطبین و افزایش سطح کمیت خدمات خود داشته و در اتوبار جردن ما رضایت شما را سر لوحه کار خود قرار می دهیم. در ادامه با ارائه برخی از شیوه های صحیح در بسته بندی در اتوبار جردن اشاره شده است که رعایت هر کدام از آن ها توانایی بهبود فرآیند جا به جایی را دارد

اتوبار جردن

اتوبار جردن

قرار دادن اجسام سنگین تر در کف جعبه: برای سالم ماندن اجسام در بسته بندی، باید اجسام سنگین در کف جعبه قرار داده شود و اجسام سبک تر بر روی آن ها قرار داده شود تا فشار ناشی از وزن زیاد اجسام سنگین تر به کالای سبک آسیبی وارد ننماید. حتما در این میان به وزن کلی بسته توجه داشته باشید تا با مانع از فروپاشی بسته بندی در طول جابه جایی شوید.

باقی نگذاشتن فضای خالی در جعبه: در طول مدت اسباب کشی کارتن های بسته بندی شده دچار جا به جایی هایی می شوند. این کارتن ها هرچند با احتیاط کامل توسط کادر اتوبار جردن جا به جا میگردند، اما نوسان خودرو حمل اسباب در طول مسیر اجتناب ناپذیر است. لذا قرار ندادن فضای خالی در جعبه باعث می شود در صورت نوسان احتمالی ، کارتن و بسته بندی ثابت باقی بماند و وسایل دچار آسیب نگردد.

اتوبار جردن

اتوبار جردن

نامگذاری بسته ها: با شروع بسته بندی وسایل همواره به یاد داشته باشید که با چسباندن یک برچسب برای محتویات آن یک نشانه داشته باشید، می توانید نام اجسام داخلی آن را بنویسید، بر روی باکس های که دارای وسایل شکستنی هستند، بنویسید با احتیاط حمل شوند. با نام گذاری کامل این بسته ها می توانید اطمنیان حاصل کنید که بسته ها تقریبا همواره در مقصد در محل درست خود قرار میگیرند مثلا وسایل آشپز خانه در اتاق خواب پیدا نخواهید کرد!!

LiveSlider

22556699