Menu

شماره تماس با اتوبار فرمانیه تهران

021-22889839


اتوبار فرمانیه

در عصر امروزی اتوبار و باربری از اوامر و نیاز های مهم زندگی می باشد و نقش مهمی در زندگی روزمره انسان ایفا می کند. باربری و اسباب کشی جزء نیاز های زندگی افراد مختلف در نواحی و مناطق مختلف زندگی آنها می باشد. تمامی منطق 22 گانه تهران شامل اتوبار و بار بری و جا به جایی و اسباب کشی از جمله منطقه اتوبار فرمانیه را شامل می شود.
اتوبار فرمانیه تهران

کادر فنی و تیم حرفه ای اتوبار فرمانیه تمامی امکانات و خدمات رفاهی و جا به جایی و باربری و اسباب کشی را در تمامی نواحی و مناطق از جمله اتوبار فرمانیه را در اختیار شهروندان و متقاضیان خود با بهترین شرایط موجود در اختیار آنها قرار می دهند. باربری در تمام فصول بهار، تابستان، پاییز، زمستان در همه شرایط ممکن و سخت آماده خدمت رسانی به مردم و شهروندان عزیز خود می باشند. جا به جایی و اسباب کشی یکی از بزرگترین خدمات رسانی در بین مردم و شهروندان است که متقاضی بسیاری دارند و از بهترین و پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات برای رفاه حال شهروندان گرامی استفاده می کنیم. این مسئله تامین نیاز های رفاهی شهروندان برای این موسسه و کمپانی در اولویت قرار دارد.بیمه اتوبار فرمانیه

با توجه به سختی و حساسیت بسیار بالایی که در این کار وجود دارد این موسسه و کمپانی تصمیم بر این دارد که تمام بارهایی که از طرف مشتریان و متقاضیان خود برای باربری و اتوبار در تمامی مناطق حتی اتوبار فرمانیه را شامل می شود همه را از همان لحظه تحویل بیمه کند. این بیمه برای تمامی مسافت ها چه مسافت کوتاه چه مسافت طولانی و یا چه در داخل شهر و یا خارج شهر برای تمامی بارها ی سبک یا سنگین یا ظریف و حساس و هر بار دیگری که شامل هر موارد ممکنی که می تواند باشد را قرار می دهد و هیچ محدودیتی برای آن قرار نداده است. شاید هر کمپانی و موسسه و شرکت های مربوط به اتوبار و باربری و جا به جایی و اسباب کشی و حمل و نقل بار های مختلف از بیمه کرن محموله باری خودداری کنند . چون ممکن است برای آنها هزینه و مسئولیت هایی را در بربگیرد که این مسئله چندان برای آنها خوشایند و مقرون به صرفه نیست. اما در درجه اول برای موسسه و کمپانی ما اطمینان خاطر و اعتماد مشتریان برای جا به جایی بار از محلی به محل دیگر در اولویت کار ما قرار دارد تا بتوانند با خیال آسوده و فکری راحت به موسسه ما و تیم ما اطمینان نمایند. در همین راستا تیم اتوبار فرمانیه در وهله اول تمامی بار های متقضیان و مشتریا ن خود را بدون در نظر گرفتن مسافت و نوع بار بیمه می کند. البته شایان به ذکر است که بیمه های مختلفی برای بار های مختلفی اعم از بارهای سبک و سنگین و چه کم حجم و چه پر حجم را شامل می شود. اتوبار فرمانیه تمامی امکانات لازم را برای مشتریان خود با بهترین امکانات در اختیار متقاضیان خود قرار می دهد.

 

 

 

 

 

اتوبار فرمانیه

 

 

نظم و ایمنی در اتوبار فرمانیه

از مهم ترین و بارزترین عوامل تاثیر گذار در ایجاد و جلب رضایت اعتماد و اطمینان مشتریان نحوه رفتار و برخورد کادر و کارگران اتوبار تمام مناطق از جمله اتوبار فرمانیه نسبت به متقاضیان و مشتریان این موسسه و کمپانی می باشد. رفتار مناسب و احترام گذاشتن به مشتریان و حقوق آنها از وظایف مهم و عمده کادر اتوبار فرمانیه و دیگر کادر های مناطق مختلف اتوبار و حمل و نقل می باشد. این امر موجب جلب مشتریان نسبت به تقاضا در امر جا به جایی برای زمان های دیگر و هم چنین معرفی به سایر افراد از جمله دوستان و آشنایان می شودکه این امتیاز بزرگی برای این موسسه در پی خواهد داشت. بر همین اساس انتظار می رود تعداد متقاضیان و مشتریان برای جا به جایی و حمل و نقل محموله و بار خود از جمله در اتوبار فرمانیه بیش تر از پیش رو به افزایش یابد. این افزایش تعداد متقاضیان و مشتریان این انگیزه را به این موسسه و شرکت می دهد تا هر روز خدمات و امکانات بهتری را به متقاضیان خود ارائه دهد. 


 

اتوبار فرمانیه

 

 

 

 

 

 

اتوبار فرمانیه

 

 

خودرو های سبک و سنگین اتوبار فرمانیه

انواع مختلفی از خودرو های سبک و سنگین برای حمل بار در دسترس است. اعم از خودرو های کوچک و خودرو های بزرگ مانند: وانت، نیسان، خاور، کامیون و تمامی خودرو های سبک و سنگین برای حمل بار و جا به جایی و اسباب کشی و حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرد. این گونه وسایل باربری و حمل و نقل برای تمامی مناطق 22 گانه تهران از جمله اتوبار فرمانیه و در سراسر کشور مورد استقبال و استفاده قرار می گیرد. با توجه به اندازه بار نوع خودروی مربوط به حمل آن نیز تعیین می شود. 

بسته بندی محموله ها در اتوبار فرمانیه

یکی دیگر از موارد مورد مهمی که بسیار حائز اهمیت برای اتوبار فرمانیه است نوع و نحوه بسته بندی بار و محموله مورد نظر است. بسته بندی بار ها شامل بسته بندی و کارتن بندی بار مورد نظر و نام گذاری آنها و همچنین عایق بندی کردن بار می باشد. بار مورد نظر را با بهترین و سریع ترین روش انجام می دهند. از دیگر موارد مهمی که از اهمیت بالایی برخوردار است وقت شناسی به موقع و سریع اتوبار فرمانیه در حمل و نقل بار و محموله و بسته بندی آنها و رساندن بار به محل مورد نظر می باشد. سرعت بخشیدن و نظم و انضباط و شیوه رفتار با مشتری در باربری و حمل و نقل به خصوص در اتوبار فرمانیه در اولویت اول قرار دارد. شاید در وهله اول اتوبار فرمانیه، این امر بسیار مهم به نظر نیاید ولی بحث باربری و حمل و نقل بار در تمامی حوزه ها ی مورد کاربرد و مناطق و شهر ها  بسیار مهم است. چون حمل و بسته بندی و جا به جایی بار در زمان مشخص و با سرعت مورد نیاز می تواند در بهترین زمان ممکن باعث تسریع در روند کارها صورت گیرد.

 

 

 

اتوبار فرمانیه

 

به طور مثال اگر بار مربوطه یک عدد یخچال و تلویزیون باشد مسلما از وانت یا نیسان برای حمل و نقل و باربری استفاده می شود. یا اگر بار مربوطه برای حمل و نقل و جا به جایی مربوط به یک منزل یا شرکت یا اداره یا فروشگاه و یا مغازه و یا هر مکان بزرگی باشد از خودرو های بزرگ و سنگینی مانند خاور و یا کامیون استفاده می شود. البته شایان به ذکر است که برای جا به جایی موارد دیگری مانند حیوانات بزرگ یا مواد غذایی یا محموله هی بزرگی که از طرف گمرک می آید از خودرو های بزرگ و سنگین برای جا به جای و حمل و نقل باربری استفاده می شود. در اتوبار فرمانیه شامل همه ی این موارد گفته می شود. فضای داخلی این گونه خودرو های سنگین این اتوبار فرمانیه از جمله کامیون به اندازه ی 6 متر واقعی می باشد که بیشترین و بزرگترین فضای ممکن برای یک کامیون را شامل است. این اندازه برای یک خودروی سنگین مانند کامیون برای جا به جایی بسیار بزرگ و حائز اهمیت است. اصولا اولین سوالی که مشتریان برای حمل بار می پرسند مربوط به نوع خودرو و فضای مربوط به آن می باشد. ولی این را همیشه در نظر داریم تا بهترین خودروها را برای متقاضیان این موسسه در تمامی مناطق از جمله اتوبار فرمانیه را که شامل می شود، فراهم نماییم.

شماره تماس با اتوبار فرمانیه تهران

021-22889839